רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / כתבות שיווקיות / תכנון יום הולדת קונספט לבנות

תכנון יום הולדת קונספט לבנות

איך לארגן מסיבת קונספט לבנות – רעיונות, טיפים והצעות שיעזרו לכם לתכנן יום הולדת מקסים ומוצלח לילדה שלכם

גם לנסיכה הקטנה שלכם מגיע להיות מלכה ליום אחד בכלל וביום. ביום זה, יחיד ומיוחד, גם הילדה רוצה להיות ולהיראות יחידה ומיוחדת. על מנת לארגן מסיבת יום הולדת מכובדת, מושקעת, מרשימה ומרגשת מוצע לכם מגוון ימי הולדת קונספט, כאשר הרעיון הוא ליצור מסיבה שיש לה נושא מרכזי ומוביל, לדוגמה: יום הולדת נסיכות, יום הולדת פיות, מסיבת ספא, יום הולדת דוגמניות, כוכבות ילדים, מסיבת פיג'מות, מסיבת ריקודים, ליצנים ועוד.

תכנון מבעוד מועד יאפשר לצקת תוכן במסיבה, להצטייד במוצרים ובאביזרים הקשורים לנושא, להגיש את האוכל במתכונת הקונספט הנבחר, כאשר הקו המנחה הוא- ההתחשבות  ברצונה של כלת יום ההולדת, היענות לצרכיה ולרצונותיה (בהינתן מגבלת תקציב ואילוצים שונים). מימוש חופש הבחירה בבחירת קונספט יום ההולדת מקנה לילדה תחושה כי היא מוערכת וכי סומכים עליה, כי נותנים לה יד חופשית לבחור מה שהכי מוצא חם בעיניה.

רק פעם בשנה

יום הולדת לבנות הוא מעין פסטיבל קטן של יום אחד. גם כאשר בנים מוזמנים אליו הוא טבוע בחותם של בנות. על מנת להעשיר ולהעצים את החוויה ניתן לשלב פעילויות והפעלות שונות סביב הנושא, כאשר מי שמפעילים את הילדים הם אנשי מקצוע המכירים היטב את נפש הילדים ואת רצונותיהם.

חשוב לתכנן את מסיבת יום ההולדת ולשלב בה את המרכיבים השונים באופן טבעי ועם זאת מסודר מעד כמה שניתן מובנה מבלי לקלקל כמובן את הספונטניות החשובה כל כך. חשוב ליצור אווירה פתוחה ומשוחררת. מומלץ לבחור מרחב גדול מספיק, אם אפשר בחוץ- מה טוב, היות שחופש תנועה הוא תנאי מרכזי ובסיסי לתחושה של חופש.

על מנת להפיק מסיבת יום הולדת קונספט בפרט ומסיבת יום הולדת לבנות בכלל, מומלץ לפנות אל מפעילים המתמחים בימי הולדת לילדים. היתרון החשוב הוא בכך שהמפעילים דואגים לציוד ולאביזרים השונים ומייתרים את הצורך שלכם לדאוג לכל אלה.

לתת לילדה לבחור קונספט כלבבה

כבר כתבנו כאן כי חשוב מאוד לשלב את הבת בבחירת מתכונת מסיבת יום ההולדת ובתכניה, ולכן חשוב לשתף אותה בהתייעצות שלכם עם המפעילים ולקבוע מראש מה ייכלל בתכנית, לתת משקל מרכזי לרצונה של הבת.

יום הולדת פיות, לדוגמה, הוא יום הולדת מהאגדות. פיות טובות מהחלומות הכי ורודים שעושות רק טוב ונעים, יוצרות סביב החוגגים והחוגגות אווירה חגיגית ומיוחדת, שמאפשרת לחוות את התחושה של היות כל אחת פיה טובה – וכל בן מלאך…

בשורה התחתונה: מוצע לכם מגוון עשיר של ימי הולדת בקונספט מסוים, שמאפשר לילדה ולכל מי שהיא מזמינה לחגוג עמה את יום ההולדת להיות ליום אחד- כמו בפורים מי שהיא רוצה להיות רק פעם בשנה, מי שהיא חלמה להיות כמוה ביום ההולדת שלה- מלכה יפה, פיה טובה או כל דמות שהיא מהחלומות ומהאגדות.

 

כתבו משהו נחמד...

כתובת האימייל שלך לא תוצג בפומבי.שדות חובה מסומנים ב *

*

Scroll To Top
the_post_id=9558
 • אירועים

  לוח אירועים

 • טורים אישיים

 • עצירה ליצירה

  עצירה ליצירה - גלי כץ

 • גזורות בסטייל

  גזורות בסטייל - אורי טופז

 • מראה מראה שעל הקיר

  מראה מראה שעל הקיר - ליאן לב

 • עיצוב בנגיעה אישית - גיליה טודורוס

  עיצוב בנגיעה אישית - גיליה טודורוס

 • חמישיה בסטייל

  חמישייה בסטייל - גלי דודזון סגל

 • עיצוב שווה

  עיצוב שווה - איריס ורשבסקי

 • אסיניקה מעצבת חוויות

  אסיניקה מעצבת חוויות - אסין קייטון

 • אחת שיודעת

  אחת שיודעת - טל נחמן טיראן