רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / כתבות שיווקיות / כל מה שצריך לדעת על ביטוח נסיעות לנשים בהריון

כל מה שצריך לדעת על ביטוח נסיעות לנשים בהריון

עד איזה שבוע בהריון ניתן לטוס, כמה עולה ביטוח נסיעות לאשה בהריון ומה כולל הביטוח. כל מה שרציתם לדעת על ביטוח נסיעות לנשים בהריון

את חייבת, אבל חייבת, לצאת לחופשה בשביל לנצל את שעון החול שאוזל שאחריו לא תוכלי לצאת לחופשה ולהיות לבד עם בן זוגך. את יכולה לטוס לשופינג בלונדון או בברלין, לניו יורק המדהימה, ואם בא לך משהו ממש קרוב, בטן גב בקוס או ברודוס תהיה אופציה מעולה. גם בחו"ל את צריכה לדאוג לבריאות שלך ולרכוש ביטוח נסיעות. אז מה הוא ביטוח נסיעות, כמה הוא עולה ומה הוא לא מכסה?

דבר ראשון, ביטוח נסיעות סטנדרטי של כרטיסי האשראי ושל קופות החולים אינו כולל הרחבה להריון, נשים בהריון חייבות לקנות ביטוח עם הרחבה להריון אחרת ההריון והבעיות הרפואיות שיכולות להופיע בחופשה בחו"ל (חס וחלילה) אינם מכוסים.

מה כלול בכיסויים של הרחבה להריון?

הכיסויים כוללים הוצאות אשפוז בחו"ל והוצאות שלא בעת אשפוז הקשורות להריון – הפלה, לידה מוקדמת לאם ולילוד, מודגש כי בכל מקרה המבטח לא יהיה אחראי בגין הוצאות לבדיקות שגרתיות ו/או בדיקות מעבדה הקשורות להריון ולהתפתחותו.

לחץ כאן למידע נוסף על ביטוח נסיעות לנשים בהריון.

עד איזה שבוע להריון ניתן לטוס?

ברוב חברות הביטוח ניתן לבטח עד סוף שבוע 32 להריון. בקופות חולים ניתן לבטח רק עד סוף שבוע 30.

עד איזה גיל ניתן לקנות את ההרחבה?

ברוב חברות הביטוח ניתן עד גיל 42. בקופת חולים מכבי אין הגבלה לגיל.

לאיזה יעדים הביטוח תקף?

ביטוח הנסיעות תקף לכל היעדים, כמובן שלא מומלץ לטוס למדינות עולם שלישי ששירותי הרפואה שלהם אינם ברמה גבוהה.

כמה עולה ביטוח נסיעות לאישה בהריון?

עלות הביטוח בשוק הביטוח מתחיל מ- 1.6 דולר ליום, ההרחבה להריון עולה ברוב החברות בין 2 ל-2.5 דולר כך שמדובר בהוצאה של 4 דולר ליום בסך הכל.

לחץ כאן להשוואת ביטוח נסיעות.

מקרים חריגים בהם לא יהיה כיסוי להרחבה להריון:

מעבר להגבלת השבוע והגיל, יש לשים לב גם למקרים נוספים הנחשבים להריון בסיכון המוחרגים מכיסוי כגון: הריון מרובה עוברים, שמירת הריון, הריון לאשה שסובלת ממחלה, הריון לאחר טיפולי פריות. הריון בסיכון ניתן לבטח בחלק מהחברות תמורת תשלום נוסף, במידה והיו סיבוכים בהריון הקודם כגון לידה מוקדמת והפלות יש לדווח על כך מראש לחברת הביטוח גם אם ההריון הנוכחי תקין וזאת על מנת לקבל אישור מהמבטח למען הסרת כל ספק ולשמירת בריאותך ובריאות העובר.

יש להדגיש – נשים בטיפולי פריות צריכות לציין זאת בשלב רכישת הפוליסה ולא לקנות בשום אופן ביטוח און ליין אלא רק בשיחה מוקלטת עם סוכן ביטוח.

מה קורה אם לא רכשת ביטוח נסיעות רגיל ללא הרחבה ובמהלך הטיול גילית שאת בהריון?

במקרה שכזה כמובן שלא היית צריכה לרכוש הרחבה להריון, חלק מהביטוחים המורחבים לדוגמת ביטוחי תרמילאים מכסים בדיקות הריון, במידה והתגלה הריון במהלך הטיול, חברת הפניקס למשל, המוכרת ביטוח לתרמילאים, מציעה פיצוי  של 250 דולר לאבחון ראשוני ועד 30,000 דולר להוצאות אשפוז חירום עד שבוע 23.

איזה מגבלות קיימות מצד חברת התעופה?

לכל חברת תעופה חוקים משלה. בחברת אל-על למשל, אישה הרה יכולה לטוס עד שבוע 36 בדרך כלל בתנאי שההריון תקין וללא סיבוכים, משבוע 28 האישה יכולה להידרש להראות אישור מרופא לגבי שבוע ההריון שהיא נמצאת בו, במידה וטסים בשבוע ה-36 נדרש אישור מיוחד מחברת התעופה ואישור עדכני מהרופא המטפל בתוקף של 48 שעות לפני הטיסה.

אלו מסמכים יש להצטייד לטיסה לחו"ל?

מומלץ לקחת איתך את תיק ההריון גם לחופשה בחו"ל, אפשר לסרוק את תיק ההריון ולשמור אותו במייל כך שהוא יהיה תמיד זמין, עדיף בכל מקרה גם לבקש אישור מהרופא המטפל טרם רכישת הביטוח, המאשר שאין מניעה לטוס.

כתבו משהו נחמד...

כתובת האימייל שלך לא תוצג בפומבי.שדות חובה מסומנים ב *

*

Scroll To Top
the_post_id=9077
 • אירועים

  לוח אירועים

 • טורים אישיים

 • עצירה ליצירה

  עצירה ליצירה - גלי כץ

 • גזורות בסטייל

  גזורות בסטייל - אורי טופז

 • מראה מראה שעל הקיר

  מראה מראה שעל הקיר - ליאן לב

 • עיצוב בנגיעה אישית - גיליה טודורוס

  עיצוב בנגיעה אישית - גיליה טודורוס

 • חמישיה בסטייל

  חמישייה בסטייל - גלי דודזון סגל

 • עיצוב שווה

  עיצוב שווה - איריס ורשבסקי

 • אסיניקה מעצבת חוויות

  אסיניקה מעצבת חוויות - אסין קייטון

 • אחת שיודעת

  אחת שיודעת - טל נחמן טיראן